неділя, 22 серпня 2021 р.

Sergey Lysov: Цифрова війна за свідомість людини

 За моїми прикидками, найближчим часом (а він, по суті, вже почався) більше 95-ти відсотків людей втратять духовний зв'язок зі своїми дітьми.

Сказане не здається жахливим. Але це до того моменту, поки не вдумуватися в суть. Зв'язок щось не зникає зовсім і тоді, коли твоя дитина вже доросла. Тебе як магнітом як і раніше тягне до неї. Але як тільки ти з нею починаєш говорити, відбувається щось дивне, не цілком зрозуміле. Чогось не вистачає. Начебто її тіло поруч ...

Почалася різка зміна формації. Суть, на яку ви можете звернути увагу, виглядає вельми просто. Ви можете помітити, що зараз йде боротьба не за

надра, природні ресурси, валютні фонди і навіть не за владу. Боротьба йде за людину. А якщо точніше - за її свідомість.

Вся економіка сьогодні тримається на тому, чи зміг підприємець захопити свідомість людини, конвертувавши її таким способом в покупця.

Покупець, це ж хто? Це людина, чия свідомість вже захоплена.

Головні продавці - політики. Якщо вони не дурні, вони швидко створюють ефект: захоплення свідомості якоюсь ментальною гидотою: вірою, мовой, безвізом або що США допоможе.

Бізнес - рівень трохи нижче, але формула та сама. Подивіться на гаджетозалежних або ігроманів. Подивіться на свою дитину. Що вона робить, коли не спить?

Висновок.

Свідомість людини стала головним товаром спекулянтів. Вхід в неї (в свою свідомість) людина їм сама відкрила. Спекулянти різного рівня легко створюють проекти навіть такого рівня як «крим наш». Просто взяли і за років десять повернули свідомість людей в «потрібну» сторону.

Ситуація, про яку йдеться вище, позначена двома моментами.

Є люди, які усвідомлюють те, що тут написано, а є ті, які не усвідомлюють. І боротьба, мабуть, йде за перших. За них завжди йшла боротьба.

Коли я вище написав, що більшість батьків втратять духовний зв'язок зі своїми дітьми, я мав на увазі не тільки дітей. Це більше метафора. На мій погляд, в самий найближчий час, цивілізація піде шляхом в залежності від того, яка кількість усвідомлюючих залишиться. У фільмі «Матриця» це не погано показано. Цифра почала атаку!

З ким дружити? Якщо це тільки не разом випити і сходити в клуб. З ким поговорити про «зірок»?

Що робити?

Нічого особливого ви не зробите. Особливо, якщо почнете намагатися змінити світ. Те, що почалося, схоже на супротив навалі рудих псів з мультфільму «Мауглі»: воля відбиватися є, сил немає. Пригадую Балу, який відбивав їх лапами.

Вихід один: охорона свого особистого світу і своєї сім'ї. Потрібно тільки почати застосовувати ті методи, якими користуються ВОНИ. «Клин клином вибивають». Хоча б потрібно розуміти, як виглядають їх прийоми.

Добре сказав Дензел Вашингтон: «Якщо ви не читаєте новини, то ви не обізнані. А якщо читаєте - дезінформовані».

Так сьогодні виглядає пастка, якщо не знати, як вона виглядає.

Порада всім моїм друзям.

1. Тримайтеся купки з тими, хто стурбований тим, про що тут написано. З цими людьми більше шансів вижити (зберегти свою свідомість і не віддати її на поталу цифрі).

2. Не валялйте дурня, знайдіть знання про те, як виглядає захоплення свідомості. Є самадхі (Патанджалі), є СВ (Гурджієв), є Тиша (Толі), є багато чого. Внесіть це в повсякденне життя. Інакше, ви навіть не помітите, як станете «краплиною в океані». А потрібно бути рибою!

Зрештою, ви можете розраховувати тільки на самого себе. Особливо рекомендую це імплементувати всередину бізнесу, якщо ви його власник. Там найнебезпечніша зона. Біскайська затока для свідомості ... Бермудський трикутник.

І пам'ятайте, ви несете відповідальність за свідомість своїх дітей і підлеглих. Перестаньте бути ідіотами - їх експлуатувати. Навчайте їх або вони ж завтра вас піднімуть на «вила».

Не віддавайте своїх близьких без бою на поїдання цифрі. Крім вас їм ніхто не допоможе.

Раніше писав, що у вересні буде створена група. Сенс її не тільки в спеціальних знаннях і здібностях. Її сенс у єднанні тих залишків свідомості, які ще відбиваються від «цифри», яка через Ютюб або Tik Tok вже пробралася в будинок кожного.

Ви навіть уявити собі не можете суть цієї небезпеки.

Перекладено за джерелом - Sergey Lysov

Немає коментарів:

Дописати коментар