Результативність


                                                          
2021р. - Сертифікати ТОВ "Освітній проект "На урок" про створення та використання сучасних інтерактивних технологій і тестів з маматематики
2020 р. - Подяка Департаменту освіти м. Житомира
2019 р. - Диплом ІІ ступеня Обласної виставки перспективного педагогічного досвіду "Сучасна освіта Житомирщини - 2019"
2017-2018 навчальний рік 
Мої учні - переможці олімпіад з математики:
І місце у Житомирі: Ворожбітов Олександр і Мажуга Анна, 8-Б кл
І місце у Житомирській обл.: Ворожбітов Олександр, 8-Б кл. - захищав честь області на Всеукраїнській олімпіаді.
Участь і перемоги дітей в інтернет- олімпіаді "На урок":
 з 56 учасників - 15 переможців, з них І ст. - 5, ІІ ст.- 4, ІІІст. - 6 учнів,
в Прангліміне-Міксіке та "Кенгуру".
Участь у роботі творчої групи вчителів математики над темою: "Реалізація наскрізних змістовних ліній в математиці"
Відкриті лекції (участь):
30 і 31 травня у Житомирському університеті ім. І. Франка - відкриті лекції професора психології Ганни Ліберської: "Чинники, які формують системи цінностей сучасних молодих людей і впливають на їхнє подальше життя та на динаміку розвитку суспільства".
Вебінари:
"На урок" Участь у трьох вебінарах
25. 06 - Спростування фейків для розвитку критичного мислення: досвід StopFake. Юркова Ольга, авторка ідеї, співзасновниця проекту StopFake
13. 06 - "Тайм-менеджмент та ресурси для підвищення ефективності роботи педагога", презентація до вебінару«Шість капелюхів мислення» Едварда де Боно, інтелект-карти, скрайбинг, нейропсихологія (стресові ситуації перетворюємо в ситуації росту), 12 революційних стратегій всебічного розвитку мозку вашої дитини - Тіна Пейн Брайсон, Деніел Дж.
Сігел, дудлінг, 30 порад та хитрощів, щоб успішно завершити масовий онлайн-курсЯк вчителю запобігти емоційному вигоранню, ДЭН ПІНК «ЗАГАДКИ МОТИВАЦІЇ»

Сертифікати:

1. Участь у регіональній (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp ZITOMYR 24.02.2018р. за темою "Коучинг у сучасній школі" 24.02.2018. Виступ та інтерв'ю "Житомир.лайф" https://legka-matem.blogspot.com/2018/02/edcamp.html


2. Учасник семінару-практикуму  (ЖМГГ №23)"Реалізація компетентісного та діяльнісного підходів у процесі вивчення математики", проведеного Захарійченком Ю.О. (доцент кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська Академія»,автор навчально-методичних комплектів з математики, тестових завдань, експерт Українського центру оцінювання якості освіти). Захід проходив за підтримки видавництва «Ранок», сертифікат.
Куратор практики студентки фізмата ЖУ ім. І. Франка  Коцюбинської Юлії, її дипломної роботи "Геометричні фрактали та їх застосування".
Відкриті заходи:
Відкритий урок  у 8 кл."Розв'язування текстових задач за допомогою дробово-раціональних рівнянь"
Відкритий виховний захід для учнів 5-В і 5-Г кл. "Інтелектуальна гра " Що? Де? Коли?"

З 1. 09. 2017р. - вчу дітей у ліцеї №25 міста Житомира
11.05.2017 р. - виступ на обласному семінарі "Від знань до майстерності" з майстер-класом "Вчу дітей бути успішними"
2016 – 17 н. р.  Перше місце у Педагогічній виставці "Сучасна освіта Романівщини"
2017 р. - Лист Департаменту середньої освіти МОН України
2016 - публікація досвіду в збірнику ЖОІППО "Окрилені творчістю" стор. 152-170
2016р. Виступ на секційній конференції з математики з повідомленнями про Постанову КМ від 16. 05 1916 і про Новий стандарт середньої школи
2015 -16 н. р. Переможець районного етапу і лауреат обласного етапу конкурсу "Вчитель року - 2016" номінація "Математика"

2016р. Друк роботи «Розвиток евристичного та критичного мислення для формування математичної компетентності учнів» в збірнику Центру методичного забезпечення ЖОІППО "Окрилені творчістю" 
2015 -16 н. р. Участь у районному семінарі з математики з уроком алгебри у 10 кл. «Розв’язування найпростіших тригонометричних нерівностей» із застосуванням технології «Розвиток евристичного та критичного мислення для формування математичної компетентності учнів»
 2014 – 17 н. р. Робота над проектом «Стійкий розвиток дитини – стабільний успіх дорослого»
2015 н. р. Відкритий Урок алгебри для 7 класу "Застосування формули «різниця квадратів» для розвязування вправ "
2009-16 н.р. Робота над проектом «Розвиток критичного та евристичного мислення для формування компетентності в математиці»  

2016 н. р. Відкритий виховний захід у 7 кл. «Сім чудес світу»
2012 – 13 н. р. Участь у районному семінарі з образотворчого мистецтва із бінарним уроком (малювання і алгебра у 7 кл) "Технології зображення пейзажу з водоймами. Осьова симетрія в природі "

2014 р. Друк в журналі «Позакласна робота з математики» статті на тему: «Нестандартні методи розв’язування текстових задач»

2013 р. Друк в журналі «Позакласна робота з математики» статті на тему: «Використання евристичного методу для випереджуючого навчання учнів на уроках математики»

2012 р. Виступ з презентацією «Використання інноваційних технологій при навчанні математики» в ЖОІППО

2010 р. Відкритий урок з геометрії з використанням комп’ютерних технологій «Площі та об’єми многогранників»

2008 р. Районний семінар з алгебри. Відкритий урок – практикум на тему «Розв’язування зведених квадратних рівнянь за теоремою Вієта»

2007 р. Участь в конкурсі «Вчитель року» (номінація Математика) з творчою роботою «Інноваційні технології при викладанні математики». Нагороджена дипломом Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 16. 02. 2007р. № 65.

В освітньому процесі широко використовую інформаційно -комунікативні технології та персональний блог "ЛЕГКА МАТЕМАТИКА".
Кожного року беру активну участь в проведенні гімназійних тижнів математики та інших позакласних заходів.

Немає коментарів:

Дописати коментар