субота, 28 серпня 2021 р.

Чотири категорії людей. Індентифікуй себе!

За ступенем сприйняття реальності і відповідного реагування на неї, можна поділити людей на чотири категорії:
  люди-тварини, автоматичні люди, демонічні люди і  Людяні люди.

Перша. Люди-тварини. 
Це люди, які підкоряються лише тваринним інстинктам. Їх дуже цікавить зона комфорту, що складається з їжі, пиття, сексу і захоплюючих видовищ. Вони пересуваються по території свого проживання в пошуках всього цього. Вони не здатні міркувати на інші теми. Так їм це і не потрібно, адже інстинктів цілком вистачає для задоволення тваринних потреб. Людей-тварин не дуже багато і вже точно не більшість.

Друга. Це автоматичні люди. Автоматичні люди теж керуються інструктивними програмами, але це більш просунуті програми переконань, в порівнянні з тими, якими користуються люди-тварини. Автоматичним людям потрібно тільки все як у всіх, а краще більше ніж у всіх, але обов'язково того ж самого. Автоматичні люди функціонують виключно на базових програмах переконань більшості, ніколи не приймуть переконання меншості і вже тим більше однієї людини. Єдиним критерієм прийняття рішення буде те, як роблять усі. 
Автоматичні люди вміють приймати примітивні рішення, але, тільки такі, які засновані на порівнянні і копіюванні поведінкових програм інших автоматичних людей. Керують автоматичними людьми авторитети, спеціально створені для цього системою управління. Самостійні рішення (не копії рішень більшості) автоматичні люди приймати не здатні. Тому що найбільше вони бояться опинитися на стороні меншості, а ще страшніше для них опинитися на стороні однієї, окремої від інших, людини. Те, що називають натовпом і є автоматичні люди. Вони сильні лише більшістю і дуже слабкі поодинці. Автоматичні люди складають більшість будь-якого суспільства. І управляти ними легко і просто - через "будь як всі".

Третя - демонічні люди. Це люди, які володіють підступним і хитрим розумом, здатним думати самостійно і приймати власні нестандартні рішення, які навіть йдуть в розріз зі стандартними рішеннями більшості. Навіть більше того, демонічні люди - це ті, хто керує і маніпулює людьми-тваринами і автоматичними людьми. Першими вони маніпулюють пропонуючи задоволення інстинктивних тваринних потреб, а другими, за допомогою створення і підсовування авторитетної думки, вкидаємої через авторитетні для більшості джерела інформації. Головна мета демонічних людей - отримання блага виключно для себе, будь-яким шляхом і будь-якими засобами, включаючи обман і підстави. У демонічних людей начисто відсутні переконання, пов'язані з поняттям "Совість". Бо ними рухає лише холодний розрахунок і бажання всіх використовувати як засіб для досягнення своїх цілей. Люди демонічного типу завжди ставилися і ставляться біля керма у вищих ешелонах влади. Вони самі грамотні виконавці, яких не мучить совість і душевні переживання за інших і яких цікавлять лише гроші і влада над іншими.

Ну і четверта - це Людяні люди. Тобто Человеки. Людина не прив'язана до програмних переконаннь і запросто, по своїй волі, може їх змінювати. Людина не залежить в своїх рішеннях від рішення автоматичної більшості, не приймає на віру авторитетну думку, що створюється демонічними людьми. Людина сама є Джерелом інформації, пропускаючи все через  інтуїцію і чуттєві відчуття душі, отримуючи свій власний індивідуальний досвід, названий розумінням. 
Людина здатна контролювати свої тваринні інстинкти, вона не копіює програми переконання більшості. Замість користування автоматичними програмами, людина використовує Творчість і бере участь в Со-Творінні реальності. Все Со-творіння людини резонує з поняттям Совість. Тільки Людина має на меті гармонійне існування всього з усім і зацікавлена в загальному процвітанні Єдиного Людства. 

Людських людей приблизно стільки ж, скільки людей-демонів. Це співвідношення потрібно для підтримання рівноваги понять добра і зла в нашій спільній реальності. 
Демонічні люди завжди знаходяться в пошуку Людських людей і коли зустрічають, намагаються їх атакувати, перешкодити і нейтралізувати. 
Люди-тварини можуть атакувати лише тих, хто спробує відібрати у них "миску" з їжею або з тим іншим, що їм потрібно для задоволення тваринних інстинктів. 
Автоматичні люди атакують всі три групи людей, за те, що вони відмовляються використовувати автоматичні програми переконань і автоматичні дії.

Головна мета втілення, з якою саме ти прийшов на цю планету - стати Людиною Со-Творцем, тобто відкрити в собі можливості Бога - творця!

Sergey Babaev, переклад мій

Немає коментарів:

Дописати коментар