вівторок, 17 січня 2023 р.

Рецензія на блог «ЛЕГКА МАТЕМАТИКА»


Персональний вебсайт-блог вчителя математики закладу загальної середньої освіти є особливо актуальним в умовах запровадження
дистанційного навчання, коли вчителю необхідно забезпечити швидкий доступ учнів до релевантних навчальних ресурсів. Блог «Легка математика» створений Кучинською Т.В. як хмарне середовище із зручним систематизованим доступом до навчальних і розвивальних матеріалів з математики. Сайт вільний від реклами, містить авторські методики, різноманітні технології навчання, велику кількість матеріалів з педагогіки й психології та з популяризації математики.

Структура та навігація блогу зручна й зрозуміла. Кількість переглядів матеріалів блогу вказує на те, що найбільшою популярністю серед вчителів користується сторінка із структурованою збіркою самостійних і контрольних онлайн-тестів «На Урок» для учнів 5 – 11 класів з математики, алгебри і геометрії, яка містить багато авторських робіт. У зручному доступі наявні збірки відео-уроків, електронних ресурсів для підготовки до ЗНО та математичних олімпіад.

Особливо корисною для учнів основної ланки середньої школи є сторінка «Рахуємо швидко», доречно мотиваційною виглядає сторінка з математичними жартами. Психологічному комфорту, покращенню продуктивності, а також індивідуальній концентрації уваги дітей слугує збірка класичної музики на сторінці блогу «Приємності».

В своїх авторських постах Кучинська Т.В. обговорює актуальні проблеми дидактики математики, зокрема презентує методику евристичного навчання математики, шляхи розвитку критичного й творчого мислення дітей на уроках математики, методику розвивального навчання математики.

Загальна кількість відвідувачів блогу «Легка математика» перебільшує 416 тисяч, він займає перший рядок в списку Google під такою ж назвою.

Рекомендується для використання в навчанні математики в рамках основних положень трисуб’єктної дидактики як сучасного напряму педагогічної науки. Корисно для вчителів математики закладів загальної середньої освіти з метою реалізації розвивальної функції освіти – розвитку евристичного й критичного мислення та математичних здібностей здобувачів освіти.Рецензенти:

Доктор педагогічних наук, професор

кафедри комп’ютерної інженерії

та кібербезпеки Державного університету

«Житомирська політехніка» Сергій СЕМЕНЕЦЬДиректор  Наукового ліцею

Житомирської політехніки, Phd Наталія ВЕНЦЕЛЬНемає коментарів:

Дописати коментар