пʼятниця, 24 лютого 2023 р.

Діагностичні тести для виявлення прогалин у знаннях учнів п’ятих, сьомих та дев’ятих класів


На платформі ВШо є діагностичні тести для виявлення прогалин у знаннях учнів п’ятих, сьомих та дев’ятих класів. Після тестування вчителі отримають звіт про успіхи класу, а школярі – звіти про індивідуальні результати (без оцінки) й перелік тем та посилань, які варто опрацювати. Детальніша інформація за посиланням https://nus.org.ua/news/diagnostychni-testy-z-matematyky-ta-ukrayinskoyi-movy-z-yavylysya-na-platformi-vsho/

Тести призначені для виявлення прогалин у знаннях учнів п’ятих, сьомих та дев’ятих класів. Після тестування вчителі отримають звіт про успіхи класу, а школярі – звіти про індивідуальні результати (без оцінки) й перелік тем та посилань, які варто опрацювати.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Діагностичні тести доступні на платформі Всеукраїнської школи онлайн у розділі “Курси”.

Тестування допоможе з’ясувати, як учні засвоїли матеріал із двох попередніх років навчання:на початку 5 класу за другий цикл початкової освіти (3-4 клас);
у 7 класі для діагностики адаптаційного циклу базової освіти (5-6 клас);
у випускному 9 класі для виявлення можливих прогалин за перші два роки другого базового циклу базової середньої освіти (7-8 клас).

Детальніше про те, як користуватися тестами, – у відео.

Діагностичні тести можна застосовувати й наприкінці навчального року – у четвертому, шостому та восьмому класах.

Тести складаються з двох блоків – первинного та вторинного тестування. За підсумками первинного тестування (на початку року) вчитель отримує детальний звіт, який містить і загальну статистику успішності, і рекомендації, які конкретно теми потребують додаткового опрацювання.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – carballo, Depositphotos

Джерело: НУШ

Немає коментарів:

Дописати коментар