неділя, 21 листопада 2021 р.

Серіал "Цифрові навички для вчителів"


Даний серіал створено вчителями для вчителів, тому у його ефективності важко засумніватися. В період карантину організація онлайн-навчання стала неабияким стресом для великої частини українських педагогів, тому цей курс став справжнім рятівником освітнього процесу. Серіал поділено на 8 епізодів, після перегляду яких вчитель зможе опанувати ефективну роботу в групах, навчиться автоматично оцінювати учнів, створювати Google-форми та користуватися безкоштовними веб-інструментами.


Як стати YouTube-блогером

У 2021 році, мабуть, вже немає тих, хто б міг не чути про YouTube. Згідно з останніми підрахунками, щоденно цим відеохостингом користуються близько 2 млрд людей. Водночас більшість із нас хоч раз задумувалися: а чи не стати YouTube-блогером? Прекрасним початком шляху до такої мрії є 10-серійний курс, розроблений бізнесменом Андрієм Шатирком і тренером освітньої «Цитрус Академії» Євгенієм Федяєм. Що таке монетизація, як боротися зі страйками, де шукати мотивацію та натхнення для унікального контенту, як уникати порушень авторського права – серіал відповідає на усі ці запитання.

Обережно! Кібершахраї

Окрім фотографій котиків та розважальних ігор, на наших смартфонах зберігається чимало конфіденційної інформації, і не кожен знає, як правильно її захистити від шахраїв. Чотирисерійний курс лаконічно пояснює, як захистити свої соцмережі від витоку інформації, яким чином встановлюється місцезнаходження смартфона, у чому різниця між фішингом та вішингом та яким має бути порядок дій, якщо ви загубили свій телефон. Серіал розроблено за підтримки агентства з міжнародного розвитку США, Кіберполіції, Держспецзв’язку та Комітету ВРУ з цифрової трансформації.


Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

З кожним роком інтернет відкриває все більше можливостей для своїх користувачів, найбільш допитливими з яких є діти. 11-серійний курс змістовно пояснює, як захистити дітей від шкідливого контенту: кібербулінгу, суїцидальних інтернет-спільнот і сексуального насильства. Гострі та актуальні питання обговорюють телеведуча Маша Єфросініна разом із Радницею з питань захищеності людей в інтернеті при Віце-прем’єр Міністрі – Міністрі цифрової трансформації Анастасією Дьяковою.За джерелом

Немає коментарів:

Дописати коментар